Ana sayfa

CHANGSHU AZURE IMP&EXP CO.LTD şirket Profili

şirket Profili

HAKKIMIZDA

 

Changshu Azue Co., Ltd polyester kesikli elyaf tedarikçisidir.Çin'in güney kesiminde fabrika üretim üretim hatları, çoğunlukla Jiangsu Eyaleti merkezli.Toplam kapasite 3000MT/gün'dür.

Ana ürünlerden biri 0.9D/1.2D/1.4D/2D/2.5D*25MM/32MM/38MM/51MM beyaz ve siyah bakire polyester elyaftır.Bazıları Nonwoven kumaş üretmek için eğirme ve iğneleme uygulamaları içindir.Benzersiz olarak dağıtılan ve talep edilen, spunlace uygulaması içindir.

 

Diğer ana üretim, Düşük erime fiber 2-4D*51MM ve İçi Boş Konjuge fiber 3D/7D/15D*51MM/64MM'dir.Kumaş, yorgan, yastık, kanepe içindir.Bütün bu lifler her zaman mevcuttur.Pazarlama fiyatına göre fiyatı sık sık güncelleyeceğiz

 

PAZAR KAPSAMI

Ana pazarımız yerel pazar ve Asya pazarındandır.Kore, Tayland, Hindistan, Rusya, Meksika ve Türkiye gibi.Ama daha önce Brezilya ve Amerika'dan müşterimiz yoktu.Umarım not edersiniz.

 

Kısa elyaf yaygın olarak kullanılır ve ince iplik, iplik ucu ve keçe şeklinde dokunabilir ve hatta Dokunmamış veya keçe yapımında lifli tabaka halinde dokunabilir.Diğer malzemelerin yapımında ve diğer malzemelerle birlikte kompozit malzeme oluşturmak için de kullanılabilir.

 

Polyester elyaf, en önemli sentetik elyaftır.Geleneksel eğirme teknolojisinde ve dokunmamış kumaşlarda kullanılabilir.Bitmiş ürünü, giyim malzemeleri ve kumaşları, otomotiv iç mekanları, tıbbi tedavi ve halk sağlığı, filtre malzemeleri, ev dekorasyonları, inşaat mühendisliği ve diğer özel uygulamalarda kullanılacaktır.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
CHANGSHU AZURE IMP&EXP CO.LTD CHANGSHU AZURE IMP&EXP CO.LTD CHANGSHU AZURE IMP&EXP CO.LTD
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Afrika

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Yıl kurulan : 2017

İhracat p.c : 80% - 90%